PHU TECHPLAST

Działalność firmy PHU TECHPLAST rozpoczęła się 01.02.2001 roku i od tamtej pory intensywnie się rozwijamy oraz powiększamy nasz park maszynowy tak, aby zapewnić spełnienie wymagań naszych klientów.

Głowna  metoda przetwarzania tworzyw sztucznych jest formowanie wtryskowe na formach własnych  lub powierzonych przez klienta.

Współpracując z renomowanymi narzędziowniami  zajmujemy sie również produkcja form wtryskowych na własne potrzeby bądź tez według konkretnych zamówień klientów.  Dlatego tez wykorzystując nasze doświadczenie możemy pomoc przy realizacji konkretnych projektów od pomysłu poprzez realizacje  na masowej produkcji kończąc.

Nasze długoletnie doświadczenie w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz ciągła modernizacja firmy, uczyniła nas jedna z największych firm produkujących artykuły do zniczy.

Rozbudowany i zautomatyzowany park maszynowy oraz obszerne zaplecze magazynowe  (ok. 9 000 m3) gwarantuje, ze żadnemu z naszych klientów zarówno stałych jak i tych którzy po raz pierwszy zdecydują sie na zakup u nas, nie zabraknie towaru nawet w tym „najgorętszym” okresie sezonu zniczowego.

Dla stałych klientów proponujemy korzystne warunki sprzedaży, a przy większych  zamówieniach dostarczymy towar własnym transportem.

Towar, który Państwu oferujemy jest zawsze najwyższej jakości, jednak mimo to ciągle pracujemy nad doskonaleniem i ulepszaniem naszych wyrobów i poszerzeniem oferty (średnio co miesiąc – nowy wzór).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszym asortymentem,  do naszej siedziby. Zapraszamy również do śledzenia naszej oferty, która jest systematycznie wzbogacana o nowe wzory ozdób do zniczy.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY